הובלת דירה קטנה

מתכננים מעבר לדירה קטנה? זה הזמן לקבוע עם מובילים מקצועיים!

הובלת דירה קטנה צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם במדוייק ובעלות הנכונה על פי סוג וכמות התכולה שלכם. אנחנו בחברת פז הובלות מספקים שירותי הובלות קטנות וגדולות ומתמחרים את העלות של ההובלה על פי פרמטרים ברורים וידועים מראש כגון מספר הארגזים שלכם, סוג הריהוט, סוג מוצרי החשמל, שעות ההובלה ומספר הקומות לדירה במידה ואין מעלית. הצוות שלנו יגיע עד אליכם על מנת לספק לכם את התמחור הנכון ביותר בצורה הוגנת ובשקיפות מלאה.

לאילו איזורים אפשר להזמין דרככם הובלה לדירה קטנה?

שירותי ההובלות המקצועיים שלנו רלוונטיים לאיזורים נרחבים בארץ כולל העיר אילת והיישובים והקיבוצים מסביב לעיר. אנחנו שולחים בכל שבוע 2 קווי הובלה לאילת ואנחנו יכולים לצרף אתכם לשירות שלנו להובלות קטנות לאילת ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם. המחיר שלנו להובלות קטנות לאילת הוא המשתלם ביותר מכיוון שאנחנו מוציאים קווי הובלה פעמיים בשבוע לאורך כל השנה ולכן אנחנו יכולים לצרף את התכולה שלכם להובלות נוספות שאנחנו מבצעים וכך לחסוך לכם בצורה משמעותית בהוצאה על המעבר לדירה החדשה.

מה חשוב לדעת כאשר מכינים דירה קטנה להובלה?

נהוג לחשוב שהובלות של דירות קטנות הן הובלות קצרות וקלות מאוד, אך למעשה המעבר של התכולה תלוי בהרבה גורמים נוספים. אחד הגורמים הוא מבנה הבניין ממנו אתם עוברים ומבנה הבניין אליו אתם עוברים. בניינים עם כניסות צרות יכולות להאט את המעבר ובמידה ואין מעלית והדירה בקומה גבוהה, המעבר יקח יותר זמן. בנוסף, יש גם לקחת בשיקול את הריהוט והציוד שלכם. אם יש לכם מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים וציוד חשמלי גדול נוסף, מעבר הדירה יקח זמן רב יותר. אנחנו בחברת פז הובלות עושים את כל המאמצים לייעל ולזרז את המעבר לדירה החדשה באמצעות שליחת מספר המובילים הנדרש בהתאם לתכולה. בנוסף לכך, אנחנו מבצעים כאמור ביקור בדירה הנוכחית שלכם על מנת להכין את ציוד האריזה הנדרש למעבר.

הובלת דירה קטנה עם חברת פז הובלות

להזמנת הובלת דירה קטנה עם הצוות המנוסה והמיומן ביותר, צרו איתנו קשר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד להובלה של כל תכולת הדירה שלכם.